נופים גארדן.

קבוצת שומכר נדל"ן גאים להיות המשווקים הבלעדיים של פרויקט הבוטיק החדיש – "נופים גארדן" -בשכונת נופים החדשה במודיעין.

בפרויקט "נופים גארדן" שלושה בניינים מפוארים, בני 8 יחידות דיור כל אחד, ורק 24 משפחות יוכלו ליהנות מכל מה שיש לפרויקט המיוחד הזה להציע.
לפרויקט תמהיל דירות יחודי, המעניק לכם בחירה בין דופלקס-גן לדופלקס-גג.

בפרויקט מוצעות 24 יחידות דיור בלבד, 8 יחידות בכל אחד משלושת המבנים, ואתם צריכים לבחור בין דירות דופלקס-גן בנות 6 חדרים, עם גינות רחבות ידיים או דירות דופלקס-גג בנות 5 חדרים, עם מרפסות נוף מרווחות.

הפרויקט ממוקם במיקום מעולה, בקרבת מקום לכל מוסדות הציבור והשטחים הירוקים בשכונה.

את פרויקט "נופים גארדן" הייחודי בונה חברת "בוני הבירה", המתמחה בייזום ובניית מבני בוטיק למגורים, כמו גם בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.
לחברה צוות מומחים מהשורה הראשונה, בכל ענפי התכנון, הבנייה, השיווק וקשרי לקוחות, ולה ותק של כעשרים שנה בניהול וביצוע פרוייקטים ברחבי הארץ.
החברה ידועה ביחס האישי הניתן לכל לקוחותיה, בשימת דגש על מפרט טכני עשיר ומותאם אישית לצרכי הלקוחות, בשירות מלא לרוכשים – משלב התכנון ועד הכניסה לדירה – ובליווי מיטבי בכל שלבי רכישת הדירה.

שכונת נופים נמצאת בלב גבעה ירוקה, גבוה יותר משכונת הציפורים הסמוכה, בכניסה המערבית למודיעין, קרוב לתחנת הרכבת "פאתי מודיעין" ולמרכזי הבילוי והקניות של מודיעין.
שכונת נופים תתפרש על 955 דונם, ותציע כ-9,500 מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה, גני ילדים, בתי ספר, מבני ציבור ושטחים ירוקים, הצופים אל הנוף ואל פארק ענבה, ויחוברו לשכונות הסמוכות. השכונה מתחברת לרשת הכבישים הקיימת במודיעין ולכביש 431, ממנו ניתן להגיע בקלות ובמהירות על עורקי התחבורה הראשיים – כביש 1 וכביש 6.

פרויקט היוקרה החדיש "נופים גארדן" משווק בלעדית על ידי קבוצת שומכר נדל"ן, המתמחה בשיווק נדל"ן מיד ראשונה, יד שנייה ובגיבוש קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים בעיר מודיעין.

המשרד הוא בבעלות זאב שומכר, בעל נסיון של כשני עשורים במציאת פתרונות דיור לתושבי מודיעין, והיכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן של מודיעין, הנמנה על מקימי לשכת מתווכי הנדל"ן מודיעין מכבים רעות.

פתיחת אתר הפרויקט

פניה לסוכן.

בעלים

זאב שומכר.

פנייתך התקבלה

חם

פרויקטים נוספים.